Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
