Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: All
ku: هەموو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
