Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Length
lt: Ilgis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Duration
lt: Laikas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Raw
lt: Paprastas
