Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Response
lv: Atbilde

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Length
lv: Garums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: All
lv: Visi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Duration
lv: Ilgums
