Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Response
oc: Responsa

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Length
oc: Longor

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Duration
oc: Durada

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
