Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot
