Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
