Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Configuration
sl: Nastavitve
