Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Response
ta: பதில்

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Length
ta: நீளம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: All
ta: எல்லா

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி
