Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Language
ru: Дыл

en: Name
ru: Ат

en: All
ru: Шупту
