Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Configuration
ug: لايىھە
