Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: All
af: Alle

en: Configuration
af: Konfigurasie
