Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Response
ca: Resposta

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Length
ca: Llargada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: All
ca: Tot

en: Configuration
ca: Configuració

en: Duration
ca: Durada

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Raw
ca: Cru
