Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Response
fi: Vastaus

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Length
fi: Pituus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: All
fi: Kaikki

en: Success
fi: Onnistui

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Duration
fi: Kesto

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Profile ID
fi: Profiilin ID

en: Remove item callback
fi: Poista elementin paluukutsu
