Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Length
gl: Lonxitude

en: Updated
gl: Actualizado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: All
gl: Todo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Duration
gl: Duración

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Profile ID
gl: ID do perfil
