Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Response
he: תשובה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Length
he: אורך

en: Updated
he: עודכן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: All
he: הכל

en: Success
he: הצלחה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Duration
he: משך

en: Content Type
he: סוג תוכן
