Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Length
hr: Dužina

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: All
hr: Svi

en: Configuration
hr: Postavke

en: Duration
hr: Trajanje
