Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Response
ja: レスポンス

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Length
ja: 長さ

en: Updated
ja: 更新

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: All
ja: すべて

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Duration
ja: 期間

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Raw
ja: 未加工
