Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
