Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
