Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Length
mr: लांबी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
