Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Length
my: အရှည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
