Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Response
nl: Antwoord

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Length
nl: Lengte

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: All
nl: Alle

en: Success
nl: Succes

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Stored
nl: Opgeslagen

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Profile ID
nl: Profiel-ID

en: Activity ID
nl: Activiteit-ID

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Remove item callback
nl: Item-callback verwijderen

en: Completion
nl: Voltooiing
