Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Configuration
nn: Oppsett
