Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: All
pa: ਸਭ
