Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Length
fa: طول

en: Updated
fa: به‌روز

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: هویت

en: All
fa: همه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Duration
fa: مدت
