Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Length
ro: Lungime

en: Updated
ro: Actualizat

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: All
ro: Toate

en: Success
ro: Succes

en: Configuration
ro: Configurație

en: Duration
ro: Durată

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Activity ID
ro: ID Activitate
