Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Response
ru: Ответ

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Length
ru: Длина

en: Updated
ru: Обновлено

en: Timestamp
ru: Время

en: All
ru: Все

en: Extensions
ru: Расширения

en: Success
ru: Успешно

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Raw
ru: Без обработки

en: Profile ID
ru: ID профиля

en: Platform
ru: Платформа
