Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Length
sk: Dĺžka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: All
sk: Všetky

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Success
sk: Úspech

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: File URL
sk: URL súboru
