Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Content Type
sr: Тип садржаја
