Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Response
sv: Svar

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Length
sv: Längd

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: All
sv: Alla

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: File URL
sv: URL för fil
