Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: All
te: అన్నీ

en: Duration
te: నిడివి

en: OpenID
te: ఓపెన్ఐడీ
