Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Response
tr: Yanıt

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Length
tr: Uzunluk

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: All
tr: Tümü

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Duration
tr: Süre

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
