Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Length
ur: لمبائی

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(
