Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Length
vi: Chiều dài

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Extensions
vi: Phần mở rộng

en: Success
vi: Thành công

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Profile ID
vi: Mã hồ sơ
