Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ
