Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Response
ar: الجواب

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Length
ar: الطول

en: Updated
ar: التحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: Raw
ar: سطر
