Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: All
ast: Too

en: Configuration
ast: Configuración
