Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Response
bg: Отговор

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Length
bg: Времетраене

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: All
bg: Всички

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Duration
bg: Период
