Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
