Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: All
bs: Sve
