Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Length
da: Længde

en: Updated
da: Opdateret

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: All
da: Alle

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Success
da: Succes

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Duration
da: Varighed

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Profile ID
da: Profil ID

en: File URL
da: Fil URL
