Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།
