Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Response
es: Respuesta

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Label
es: Etiqueta

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Length
es: Longitud

en: Updated
es: Actualizado

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: All
es: Todo(s)

en: Extensions
es: Extensiones

en: Success
es: Éxito

en: Configuration
es: Configuración

en: Duration
es: Duración

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Raw
es: Sin modificar <em>(raw)</em>

en: Profile ID
es: Perfil ID

en: Activity ID
es: ID de Actividad

en: File URL
es: URL del archivo
