Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Length
et: Pikkus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: All
et: Kõik

en: Success
et: Õnnestus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Duration
et: Kestus

en: Profile ID
et: Profiili ID
