Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Response
eu: Erantzun

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Length
eu: Luzera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a
