Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Response
fr: Réponse

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Label
fr: Libellé

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Length
fr: Longueur

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: All
fr: Tout

en: Success
fr: Succès

en: Duration
fr: Durée

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Raw
fr: Brut

en: Profile ID
fr: Identifiant (ID) du profil

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Activity ID
fr: ID de l'activité

en: File URL
fr: URL du fichier

en: Remove item callback
fr: Retirer l'élément de la procédure de rappel (callback)

en: Completion
fr: Avancement
