Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Length
is: Lengd

en: Updated
is: Uppfært

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Content Type
is: Efnisgerð
