Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Configuration
jv: Pangaturan
