Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: All
kk: Барлық
